MU FCSB : Šlapanice

03.05.2015 00:00

Do dnešního utkání jsme šli s cílem navázat na předchozí kvalitní výkony. Od první minuty jsme byli herně lepší tým, soupeř se pokoušel pro...sazovat rychlým protiútokem, ale to naši bránící hráči pečlivě ubránili a podporovali útočnou hru celého týmu. Naše hra byla založená na dobré kombinaci přes krajní hráče a ti svou pohyblivostí a šikovností soupeři připravili nejednu horkou chvíli před jeho bránou. Bohužel všechny útočné pokusy skončily v náruči hostujícího brankáře nebo mimo bránu. Šancí na vstřelení branky bylo hodně ,ale gól ani jeden. Soupeř se na dostřel dostával sporadicky a když už nějaká střela prošla k bráně bezpečně ji zlikvidoval náš brankář.
Druhý poločas začal stejně jak skončil první , herně jsme soupeře přehrávali jak kombinací po zemi tak nádhernými centry od krajních hráčů s tím rozdílem ,že dvě šance se nám podařilo zakončit vstřeleným gólem do soupeřovi sítě. Dále jsme soupeře přehrávali ,ale bez využití spousty gólovek. Hostům se podařilo v závěru utkání vstřelit kontaktní gól na 2:1 a v závěru po našem nedůzazu měli jednu šanci na vyrovnání, ale bez úspěchu.
Kluci zaslouží pochvalu za pěknou kombinační hru a udržení vysokého tempa po celý zápas ....až na proměňování šancí... naše hra má stoupající tendenci což nás těší.